Hakkımızda

2-1-scaled

Bir Aile Girişimi Olarak Başlayan Mısırlıoğlu Makina

1975 yılında Sakarya’da bir aile girişimi olarak başlayan Mısırlıoğlu Makina, ilk dönemlerinde otomotiv sektörüne çeşitli metal şekillendirme prosesleri ile ürettiği parça imalatı yapmıştır. Yıllar içerisinde 2. kuşağın da işe yaptığı bilgi ve yenilikçi yatırımlarla büyüyerek bugün başta yine otomotiv olmak üzere savunma sanayii ve hizmet sektörünün ihtiyaç duyduğunu çeşitli ürünlerin üretiminin yanı sıra plazma ve lazer kesme makina üretimi de yapmaktadır.

Faaliyet gösterdiği alanlara yeni bir iş kolu olan boru/profil ve sac laser kesim makinası, lazer kaynak makinesi ve lazer markalama makinesi satış ve teknik servis hizmetini de ekleyerek  MSR Lazer markası ile yatırım faaliyetlerine devam etmektedir.

1975'ten Bugüne

Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübe ve güçlü referanslar ile bu iş kolunda da öncelik kalite.

Farklı Alanlarda Başarı

Otomotiv olmak üzere savunma sanayii ve hizmet sektörünün ihtiyaç duyduğunu çeşitli ürünlerin üretiminin yanısıra plazma ve lazer kesme makina üretimi de yapmaktadır.

MSR Lazer; birçok farklı üretim sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak, lazer kesim, kaynak ve markalama alanlarında üstün, kaliteli ve sürdürülebilir performanslı makinaların en yenilikçi örneklerini sunmaktadır.

1940’lı yıllardan günümüze ulaşan üretim tecrübesi ve gelişen teknolojik birikimi ile MSR lazer, yüksek kalite ürün seçenekleri, 7/24 servis desteği ve geniş yedek parça tedariği ile iş ortaklarının her zaman yanındadır.

En önemli iş hedefimiz; son teknoloji lazer makine ve ekipman tedariği ile yerli üreticinin büyüme hedeflerine en kısa sürede ulaşmasını sağlamak, bunun yanı sıra kaliteli ve ulaşılabilir servis ağı ile iş ortaklarımızın kesintisiz bir şekilde üretimlerine devam etmelerini garanti altına almaktır.

MSR Lazer olarak mevcut ürün ve servis ağımızın yanı sıra teknolojik yenilikler ve ürün portföyümüzdeki optimizasyonlar ile üreticilerin stratejik çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

Uzun yıllara dayanan mühendislik tecrübemiz, global ticari deneyimimiz ve geniş ürün portföyümüzle iş ortaklarımızın ekonomik kalkınma ve uluslararası alanda büyüme hedefleri için her zaman yanındayız.

Group 922

İhtiyacınıza Uygun Makine

İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını anlıyor ve buna uygun makine seçim desteği sağlıyoruz.

Group 923

Tüm Süreçte Yanınızdayız

Satış sonrası servis, eğitim ve bakım hizmetleri yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Group 924

Hızlı Destek

Geniş ürün yedek parça deposu ile kesintisiz ve hızlı hizmet